O nas

Marta

Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyłam Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam 13 lat temu. Do dziś pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach. Moją specjalizacją jest kosmetologia estetyczna. Uwielbiam pracę z ludźmi, ponieważ daje mi ona wiele satysfakcji.

Paula

Jestem kosmetyczką z zamiłowania, a kosmetologia to nie tylko moja pasja ale i sposób na życie. Ukończyłam dwuletnie studium kosmetyczne oraz studia wyższe na kierunku zarządzania. Jedno dało mi możliwość robienia tego co kocham, drugie przeszkoliło w zakresie dbania o wizerunek salonu i jego pozycjonowanie na rynku. Do swojej pracy podchodzę z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Za priorytet biorę sobie zadowolenie moich klientów i staram się sprostać ich oczekiwaniom, do każdego podchodząc indywidualnie. Specjalizuję się głownie w kosmetyce pielęgnacyjnej, a moim najbliższym celem jest stać się ekspertem z zakresu makijażu permanentego.

 

Asia

Jestem absolwentką szkoły kosmetycznej „Tessa”. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzałam również na wielu kursach i szkoleniach. W swoim zawodzie pracuję z dużym zamiłowaniem i przynosi mi to ogromną satysfakcję. Każdy dzień wzbogaca mnie o nowe doświadczenia związane z różnorodnością wykonywanych zabiegów. Z zainteresowaniem przeprowadzam zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze twarzy, manicure oraz pedicure. Moją specjalizacją jest usuwanie naczynek krwionośnych oraz włókniaków. Najbardziej cieszy mnie uśmiech na twarzach moich zadowolonych i odprężonych klientek.

 

Moni

Jestem absolwentką szkoły Marzeny Daleckiej we Wrocławiu na kierunku Wizaż i Charakteryzacja  oraz Technik Usług Kosmetycznych . Moją specjalizacją jest stylizacja paznokci, manicure żelowy, hybrydowy, akrylowy oraz pedicure kosmetyczny. Moją pasją oraz kolejną specjalizacją jest wizaż i makijaż artystyczny. Jako artystka wyróżniam się ogromnym poczuciem estetyki i stawiam na wysoki poziom świadczonych usług. Prywatnie interesuje się sztuką, tworzeniem dzieł malarskich oraz modą.