Zabiegi upiększające

Laminacja brwi

Jest to zabieg skierowany do brwi niesfornych, rosnących nieregularnie. Pozwala on na zmianę kierunku wzrostu włoska, co daje zmianę kształtu brwi i ułatwia ich codzienne ułożenie. Ponadto zabieg odżywia, nawilża, regeneruje i nadaje blasku włoskom. Dla pełnego efektu pięknych, zadbanych brwi, łączymy go z farbką i regulacją.

Cena: 100zł


Laminacja rzęs

Yumi Lashes to zabieg, który daje rzęsom odżywienie, pogrubienie, podkręcenie oraz nasycenie kolorem. Składa się on z kilku etapów, podczas których łuski włosa są otwierane i odżywiane substancjami aktywnymi, następnie rzęsa jest unoszona od nasady, pogrubiana i nasycana kolorem. W ostatnim etapie na włos nanoszona jest substancja, która powinna pozostań na nich jeszcze 24h, po tym czasie widoczny jest już efekt końcowy, który utrzymuje się 2-3 miesiące. Rzęsy w tym czasie wyglądają jak po wytuszowaniu.

Cena: 200zł


Manicure i pedicure

Manicure i Pedicure są zabiegami pielęgnacyjnymi rąk i stóp. W naszym salonie oferujemy je przy użyciu lakierów tradycyjnych oraz  hybrydowych – utwardzanych za pomocą lampy LED (znacznie trwalszych i odporniejszych na urazy mechaniczne). Ponadto dla łamliwych, krótkich paznokci proponujemy przedłużenie żelem – efekt utrzymuje się ok 4 tygodni, po tym czasie zalecamy uzupełnienie. Nasz manicure i pedicure pozwalają utrzymać dobrą kondycję skóry dłoni, stóp oraz płytki paznokcia.

Cena: od 50zł


Makijaż okolicznościowy

Nie wiesz co zrobić, by poczuć się piękną i atrakcyjną kobietą? Możemy Ci w tym pomóc. Dobry wygląd poprawia samopoczucie i zwiększa pewność siebie. Dlatego, jeśli zdarzy Ci się okazja, na której chcesz wyglądać i czuć się wyjątkowo- zadzwoń do Nas! W naszym salonie makijaże wykonuje Moni, która swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją do malowania potrafi wyeksponować zalety i ukryć wady kobiecej urody.

makijaż: 120zł

makijaż z kępkami: 150zł


Makijaż permanentny

Wiele kobiet marzy o trwałym makijażu, który podkreśla walory, a tuszuje niedostatki urody. Rozwiązaniem jest makijaż permanentny, który stanowi alternatywę dla czasochłonnego tradycyjnego makijażu dziennego. Dzięki niemu możemy skorygować kształt oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zmienić linię brwi, uzupełnić brakujące włoski, skorygować linię ust i w naturalny sposób podkreślić ich kontur oraz czerwień.

Makijaż permanentny to metoda gwarantująca efekt upiększający na ok 2 lata. Zabieg wykonuje licencjonowana i doświadczona linergistka za pomocą najnowszej generacji urządzenia. Zabieg przeprowadzony  jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego skóry, dzięki czemu jest on praktycznie bezbolesny. Wykonany jest z niezwykłą starannością i sterylnością. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z nowego, perfekcyjnego wyglądu.

Przeciwwskazania :

 • ciąża
 • przyjmowanie leków rozrzedzających np. aspiryna lub sterydy
 • alergie ( zwłaszcza na barwniki)
 • zaawansowana cukrzyca
 • infekcje wirusowe, bakteryjne skóry i grzybica
 • nowotwory skóry
 • stany zapalne oczu
 • żółtaczka, HIV

Aktualnie wykonywaniem makijażu permanentego w naszym salonie zajmuje się licencjonowana linergistka, absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej  we Wrocławiu – Magdalena Chamielec, z którą współpracujemy od kilku lat.


Piercing

Dzieciom uszy przekłuwamy od 6 miesiąca życia – jest to podyktowane odpowiednią wielkością płatków. Dla komfortu dziecka i rodziców – przekłuwamy uszka z obu stron jednocześnie.

Ponadto w ofercie piercingu znajdziecie u nas przekłucie:

 • chrząstki
 • nosa
 • wargi
 • brwi
 • pępka
 • języka

Dla osób niepełnoletnich +16, chętnych na piercing, zamieszczamy zgodę do pobrania dla rodziców (pobierz tutaj).