Zagęszczanie rzęs

Secret Lashes Jest to profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Rzęsy są przyklejane pojedynczo rzęsa do rzęsy, Są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Oko staje się bardziej wyraziste,

Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Są wodoodporne, można się w nich kąpać i pływać. Pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować.

Jakość secret lashes

Są to produkty najwyższej jakości. Naturalne o różnym kształcie, grubości i długości rzęsy pozwalają stworzyć efektowny wygląd oka. Klej stosowany do aplikacji jest bezpieczny, nie pozostawia żadnych śladów i jest zupełnie niewidoczny.

Jak dbać o Secret Lashes?
Nosząc secret lashes nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać. Rzęsy secret lashes należy szczotkować rano i wieczorem.

Rzęsy secret lashes można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni.

Czy rzęsy są bezpieczne?
Aplikacja wykonana przez przeszkolonego profesjonalistę jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca. A na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco. Ponadto secret lashes to najwyższej jakości rzęsy i kleje, które zapewniają efekt bez jakichkolwiek konsekwencji. Aplikacja secret lashes jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs.

NOWOŚĆ BLINK & EXPRESS

Jest to najnowsza metoda przedłużania rzęs.
Rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej. Doskonała alternatywa na specjalne wyjścia takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorowe. Rzęsy utrzymują się do dwóch tygodni, a ich aplikacja jest szybka i przyjemna.